Euroloan opinie

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Sprawdź NAJNOWSZE opinie na temat firmy Euroloan. Przeczytaj koniecznie i dowiedz się, czy warto zaufać tej firmie. Czy jest to wiarygodny pożyczkowadca?

Ogólne informacje o pożyczce Euroloan

Euroloan to marka należąca do Mash Group Oyi, udzielająca pożyczek, która została założona w 2007 roku w Finlandii. Na początku swojej działalności, przedsiębiorstwo udzielało swych usług na terenie własnego kraju oraz Szwecji, ale po licznych sukcesach, postanowiono rozszerzyć działalność również na inne kraje. W 2013 roku zawitał również do Polski. W swoich działaniach firma pokazuje, że jest otwarta na różnego rodzaju klientów. Świadczą o tym oferowane przez Euroloan pożyczki na niewielkie kwoty oraz na bardzo wysokie sumy. Oferty dostępne w fińśkim przedsiębiorstwie są długoterminowe, ale możliwości terminów spłaty są dosyć rozległe. Osoby, które nie dopilnują spłaty pożyczki w określonym terminie, czekają działania windykacyjne oraz upomnienia, a w przypadku braku dalszych działań związanych z uregulowaniem długu, sprawa może trafić do sądu. Poza tym firma ma możliwość po okresie 60 dni od braku podjęcia działań przez pożyczkobiorcę, wpisać go do BIG lub BIK, czyli rejestru dłużników.

Osoby, chcące wziąć pożyczkę w Euroloan powinny spełniać następujące kryteria:

– mieć ukończone 18 lat,

– posiadać własne konto bankowe

– być polskim obywatelem i mieć stałe miejsce zamieszkania,

– posiadać ważny dowód osobisty,

– nie mieć negatywnej opinii w rejestrach BIG oraz BIK,
Oferta firmy

Euroloan ma możliwość wzięcia pożyczki w formie limitu odnawialnego, co pozwala na wielokrotne korzystanie z otrzymanych środków, dostępnych w przyznanym limicie. Przy czym nie ma konieczności płacenia odsetek od otrzymanego limitu, tylko od wydanej kwoty. Datę comiesięcznej spłaty można ustalić samodzielnie, bez narzuconych z góry terminów. Maksymalna kwota, jaką jest w stanie pożyczyć Euroloan, wynosi 40 tysięcy złotych, natomiast minimalna suma to 300 złotych. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze docierają na konto bankowe nawet w 15 minut. Firma przy tym zapewnia, że nie sprawdza, czy osoba, która bierze pożyczkę pracuję oraz z jakiego źródła ma wynagrodzenie.  Wszystkie podane informacje pochodzą z oficjalnej strony Euroloan i ogólnie można ocenić ofertę firmy pozytywnie.

Opinie o Eurolan

Opinie, jakie można znaleźć w internecie na temat firmy Euroloan i jakości, oferowanych przez nią usług są dosyć podzielone. Na plus wyróżniane są często:

– sympatyczna i profesjonalna obsługa, która potrafi w konkretny i cierpliwy sposób pomóc klientowi,

– brak konieczności tłumaczenia się w przypadku brania pożyczek na wyższe kwoty,

– szybki proces weryfikacji i przyznania pieniędzy do ”ręki”,

Z kolei na minus wymieniane są regularnie:

– wysokie koszty oraz opłaty,

– dość restrykcyjne warunki przyznawania pożyczek,
Ogólny obraz, jaki wyłania się z ocen klientów, jest raczej pozytywny, mimo że firma ma kilka wad, na które często jest zwracana uwaga. Należy pamiętać, aby wziąć poprawkę na to, że w internecie nie można mieć nigdy absolutnej pewności, kto napisał daną opinię, gdyż może się okazać, że zrobiła to konkurencyjna firma, aby pogrążyć rywala lub ludzie opłaceni przez daną firmę, aby jej pomóc.

Eurolan opinie

Kontakt z Eurolan i infolinia

Mash Poland Sp. z o.o.
Adres:
Aleje Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa
Infolinia: 22 1 333 111
E-mail: cok@euroloan.pl
NIP: 5252532791
KRS: 0000422999
REGON: 146157665

Strona www: https://www.euroloan.pl/

Weryfikacja dokumentówweryfikacja@euroloan.pl

Euroloan umowa pożyczki: https://www.euroloan.pl/owu
Eurolan logowanie

Klineci firmy mogą zalogować się na swoje konto ze strony https://www.euroloan.pl/login

Eurolan windykacja

Skutki zalegania przez Pożyczkobiorcę ze spłatą pożyczki oraz skutki zaprzestania spłacania pożyczki: https://www.euroloan.pl/owu   § 9

Eurolan wcześniejsza spłata

Spłata pożyczki przed terminem: https://www.euroloan.pl/owu   § 11

„Pożyczkobiorca zawsze może spłacić kwotę wyższą niż Kwota Minimalna. Spłaty zaliczane są w pierwszej kolejności na spłatę odsetek, w drugiej na spłatę opłat, a w trzeciej na zwrot wypłaconego kapitału.”

Eurolan zwiększenie limitu

https://www.euroloan.pl/owu/regulamin    § 5

„Pożyczkobiorca może w każdej chwili złożyć wniosek o zwiększenie przyznanego LimituZwiększenie Limitu uzależnione jest od oceny ryzyka kredytowego Pożyczkobiorcy. Za zwiększenie limitu pobierana jest opłata zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.”

Eurolan pożyczki opinie i forum

Jakie są opinie na temat marki Euroloan?
Korzystałeś z usług finanswoych Euroloan? Dodaj swoją opinię w poniższych komentarzach.

Dodaj opinię
Pożyczki prywatne od ręki

Pożyczki prywatne od ręki

Pożyczki prywatne od ręki. Udzielam pożyczek pełnoletnim osobom, które potrzebują gotówki. Nie wymagam żadnych potwierdzeń od pracodawcy. Możesz mieć inne

15 komentarzy
Potrzebuję pieniędzy

Potrzebuję pieniędzy

Jak w temacie, potrzebuję na szybko gotówki. Sytuacja rodzinna. Ze względu na własną działalność nie jestem w stanie udokumentować wystarczającego dochodu, ale

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *