Mojkredyt.info opinie

Mojkredyt.info- czym zajmuję się firma?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Firma Mojkredyt.info od kilku lat funkcjonuje na polskim rynku, już od samego zdobywając zaufanie klientów poprzez wysokie standardy obsługi oraz jasne i klarowne warunki. Firma zajmuje się sferą finansową, a dokładnie udzielaniem szybkich pożyczek gotówkowych tzw. chwilówek. Mojkredyt.info kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Udzielane pożyczki generują korzystne warunki, które na tle konkurencji plasują bardzo wysoko.

Oferta firmy Mojkredyt.info

Domeną firmy jest skrócenie wszelkich formalności do minimum. W celu uzyskania pożyczki gotówkowej wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny na ich stronie internetowej i poczekać na kontakt telefoniczny konsultanta. Po omówieniu szczegółów gotówka dostarczana jest na konto bankowe klienta.

Inną drogą otrzymania pożyczki oraz zapoznania się z warunkami, jest udanie się do siedziby firmy i omówienie szczegółów z przedstawicielem firmy. Dokumenty jakie wymaga firma podczas realizacji pożyczki to:

  • ważny dowód osobisty oraz jego kopia
  • wypełniony formularz wniosku
  • zaświadczenie o stałym dochodzie
  • zaświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
Pożyczka gotówkowa udzielana jest osobom posiadającym wyłącznie obywatelstwo polskie. Jedną z zasad Mojkeedyt.info jest udzielenie wyłącznie jednej pożyczki w obrębie tej firmy.  Zasady przyznawania pożyczek nie są sztywne i tak naprawdę firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie. W analizie wniosku bierze się pod uwagę sytuację finansową petenta wraz z wysokością dochodów wynikających z jego pracy. Wysokość rat również dopasowuje się do zaciągniętej kwoty oraz możliwości klienta. Każdy klient spłaca raty w wyznaczonym terminie. Pożyczkobiorcy przysługuje również prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania. Oczywiście warunki zawieranej umowy są jasne i klarowne, bez żadnych kruczków prawnych. Pożyczkę można spłacić wcześniej, a w przypadku zalegania z płatnością rat, wystarczy skontaktować się z Mojkredyt.info i wspólnie znaleźć rozwiązanie problemu.

Opinie na temat firmy

W przypadku chwilówek każda oferta brzmi zachęcająco, natomiast faktem jest, że warunki jakie proponują są faktycznie przejrzyste. Pieniądze bardzo szybko trafiają do klienta – w ciągu 15 minut. Poza tym każdego klienta traktują indywidualnie i starają się dopasować wysokość rat do jego możliwości finansowych. Udzielenie pożyczki również nie wymaga złożenia miliona dokumentów, tylko kilka niezbędnych zaświadczeń. Pożyczkę można spłacić również przed czasem, co również jest ogromnym plusem. Do minusów można tutaj zaliczyć możliwość wpisania każdego pożyczkobiorcę do bazy dłużników, typu BIK czy KRD. Osoba będąca już w rejestrze BIK lub innym rejestrze dłużników może mieć trudności w otrzymaniu pożyczki.
Część klientów jest zadowolona z usług firmy Mojkredyt.info, jednakże zdarzają się również negatywne opinie na ich temat. Okazuje się, że nie zawsze doradcy klienta są życzliwi i mili, czasami wręcz przeciwnie – roszczeniowi i apodyktyczni. Niektóre osoby zgłaszały problemy z dogadaniem się z firmą w przypadku problemów ze spłatą rat. Wspominano również o nagłych zmianach warunków umowy.

Podejmując decyzję o wzięciu pożyczki w typie chwilówki, warto przeanalizować sobie czy korzyści przewyższają wady.

 

udzielę prywatnej pożyczki bez wkładu własnego

Udzielę prywatnej pożyczki bez wkładu własnego

Jeśli potrzebna Ci pożyczka, a nie dysponujesz żadnym wkładem własnym, nie martw się, już jest dla Ciebie idealne rozwiązanie. Udzielę

25 komentarzy
Asper pożyczki opinie

Asper pożyczki opinie

Asper pożyczki- co warto wiedzieć o firmie? Firma Asper pożyczki działa również pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe. Ze strony pożyczkodawcy

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *