Modlitwa o dobrobyt i bogactwo

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Modlitwa o dobrobyt i bogactwo

Modlitwa o pieniądze

Brak pieniędzy, utrata stałego miejsca zatrudnienia i poszukiwanie nowego: to rzeczy, które mogą przytrafić się każdemu. O pieniądze, dobrobyt czy bogactwo można modlić się do wielu świętych i prosić ich o wstawiennictwo u Najwyższego. Modlitwa o pieniądze nie jest grzechem, nawet wtedy, kiedy się je ma. Przedsiębiorczość to cnota. Podobnie przezorność, dzięki której udaje się oszczędzić pieniądze. Opatrzność nie każde za taką postawę, wręcz przeciwnie. Do kogo więc można się modlić w tym celu i w jaki sposób to robić?

Wstawiennictwo świętych

O pieniądze można modlić się do świętej Jadwigi Trzebnickiej, która jest patronką zadłużonych czy potrzebujących podwyżki. O pieniądze można także modlić się do:

  • do świętej Rity z Cascii;
  • do świętego Judy Tadeusza (patron spraw trudnych i beznadziejnych);
  • do świętego Józefa (patron pracujących i szukających pracy);
  • do świętego Piusa X.

Wyżej wymienieni święci pomogą swoim wstawiennictwem wszystkim tym, którzy znaleźli się w beznadziejnym położeniu finansowych, a także dla tych, którzy po prostu chcą pomnożyć swoje bogactwo (nie jest to grzechem!).

Modlitwa: jak powinna wyglądać?

Każda modlitwa o dobrobyt i bogactwo jest inna, ponieważ będzie ją wypowiadać inna osoba. Warto z pełnym szacunkiem, bogobojnością, skromnością i szczerością dopraszać się łask świętych i samego Boga, a treść modlitwy ułoży się sama. Jeśli jednak ktoś ma trudności ze znalezieniem właściwych słów (a mają one niespotykaną moc), warto skorzystać z uprzednio przygotowanych, na przykład z takiej: Dobry i Miłosierny Boże, popatrz życzliwie na mnie i oddal ode mnie wszystkie niebezpieczeństwa duszy i ciała, pozwól mi pomnożyć swój majątek, pozbyć się długów, znaleźć lepszą pracę, abym uzyskał wszystko to, co jest mi potrzebne do życia w tym świecie i osiągnięcia zbawienia w przyszłym, Amen.
Potrzebna pomoc finansowa

Potrzebna pomoc finansowa?

Pożyczę pieniądze każdej osobie zadłużonej, w tym również widniejącej na BIK czy KRD. Nie odmawiam pomocy nikomu, komu jest potrzebna pomoc

15 komentarzy
Pożyczam pieniądze prywatnie umowa

Pożyczam pieniądze prywatnie umowa

Potrzebujesz pilnej pożyczki gotówki, jednak bank Ci odmówił? Skorzystaj z mojej w pełni legalnej i bezpiecznej oferty pożyczkowej, po którą

76 komentarzy
Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego

Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego

Uzasadnienie wniosku o zapomogę z funduszu socjalnego – jak napisać? Każde podanie lub wniosek, również wniosek o zapomogę z funduszu socjalnego, wymaga uzasadnienia.

0 komentarzy
Wpłatomatu BNP Paribas ile czasu

Wpłatomatu BNP Paribas ile czasu

Wpłatomat BNP Paribas ile czasu wędrują środki na konto Decydują się na wpłatę gotówki na nasze konto bankowe, możemy skorzystać

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *