Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?

Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?

Nie zapomnij zajrzeć do sekcji komentarzy na samym dole

Zakup sprzętu RTV lub AGD to bardzo ważna część życia dla każdego domownika. Warto zastanowić się nad tym, w jakich sklepach można znaleźć raty bez zaświadczeń. Skorzystają na tym te osoby, które nie chcą przedstawiać swoich zaświadczeń o dochodach, a jednocześnie chcą w krótkim czasie zakupić przydatny i wartościowy sprzęt do swojego domu lub biura. Przede wszystkim warto udać się do znanych sklepów, takich jak Media Expert oraz Media Markt. To właśnie w nich można zakupić wysokiej klasy sprzęt na raty bez pracy. Poza tym dużym udogodnieniem jest możliwość kupna wybranych urządzeń przez Internet.

Do jakich sklepów udać się w pierwszej kolejności?

Obecnie bez problemów można znaleźć klasowe sprzęty, które można zakupić na raty 0%. Dla najbardziej znanych sklepów to standard, ponieważ w ten sposób przyciąga się szeroką rzeszę zadowolonych klientów. Nie zawsze chcemy wydawać od razu całe swoje oszczędności na zakup lodówki, pralki, telewizora czy też konsoli do gier. Lepiej wybrać raty bez zaświadczeń i dobrze rozplanować swój budżet.

Jeśli sklepy decydują się na wprowadzenie systemu ratalnego zarabiają na tym również banki. Bardzo często decydujemy się na zakup w formie rat, ponieważ tym samym nie pozbywamy się całych pieniędzy, za które możemy kupić rozmaite dodatki. Najczęściej klienci decydują się na system ratalny w przypadku zakupu drogich sprzętów (podstawowych). Jeśli są to akcesoria wtedy w grę wchodzi gotówka. W takich sklepach, jak Media Expert i Media Markt bez większych przeszkód uzyska się dostęp do produktów z obu tych kategorii.
W sytuacji, gdy zależy nam na ratach bez zaświadczeń powinniśmy udać się do dwóch powyższych sklepów lub wybrać RTV EURO AGD. Te trzy firmy są zdecydowanymi liderami rynku. Warto wziąć pod uwagę różnorodne parametry i własne oczekiwania, dzięki czemu zainteresowanym uda się podjąć właściwą decyzję. Dobrym wyborem będą również pożyczki na raty na sprzęt AGD i RTV, które można uzyskać od takich firm, jak: YouSave, Zaplo, Smartney czy też Santander.

Raty bez zaświadczeń

Zakup sprzętu RTV i AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach – jakie warunki trzeba spełnić?

Oczywiście raty bez zaświadczeń związane są z koniecznością spełnienia kilku podstawowych warunków. Musimy przygotować się na to, że udając się do wyżej wymienionych sklepów będziemy musieli wypełnić pewne formalności i podzielić się niektórymi informacjami ze sprzedawcami. Dzięki temu zwiększamy szanse na to, iż otrzymamy raty bez pracy. Oto warunki jakie przygotowały dla nas Media Expert, RTV EURO AGD i Media Markt:

  • Media Expert – w tym sklepie niezbędną kwotę do zrealizowania naszych planów możemy uzyskać z następujących banków: Credit Agricole, Alior Bank, Santander Consumer Bank czy też Euro Bank. Co najważniejsze sklep umożliwia kupowanie sprzętów przez Internet, jak i w sklepach stacjonarnych. Pozytywną decyzję o kredytowaniu możemy uzyskać już w ciągu 15 minut. Na samym początku zostaniemy poproszeni o wypełnienie wniosku. Potrzebne będą nasze podstawowe dane osobowe, np. numer i seria dowodu osobistego, ale też adres zamieszkania. Wszystkie te dane powinny być wypisane poprawnie, aby mieć pewność, że wniosek będzie mógł być rozpatrzony rzetelnie,
  • EURO RTV AGD – wymagania w tym sklepie nie powinny być dla nas zbyt wygórowane, więc jeśli ktoś marzy o całkowitej odmianie swojego mieszkania lub domu powinien się do niego udać. Ważne jest to, aby mieć ukończone 18 lat, a do tego posiadać przy sobie ważny dokument potwierdzający tożsamość. Istotną rolę pełni również indywidualny rachunek bankowy klienta, który należy wskazać we wniosku,
  • Media Markt – raty bez zaświadczeń możemy uzyskać zarówno w wersji stacjonarnej, jak i poprzez sieć internetową. Sklep współpracuje przede wszystkim z Santander Consumer Bank. Z zakupów ratalnych możemy skorzystać w chwili, gdy ukończymy 18. rok życia. Jeśli jesteśmy osobami niepełnoletnimi nie będziemy mogli sobie pozwolić na realizację naszych planów. Raty bez pracy są przeznaczone jedynie dla osób dorosłych.
Jak widać do dyspozycji mamy trzy podstawowe sklepy, w których możemy liczyć na korzystne raty bez zaświadczeń w dowolnie wybranej przez nas formie. Wystarczy je między sobą porównać i na sam koniec wybrać najbardziej atrakcyjną propozycję. Udanym rozwiązaniem może być również firma Avans. Sklep ten współpracuje zwłaszcza z Credit Agricole i Santander Consumer Bank. Trzeba uważać na to, aby wysokość naszych zakupów ratalnych nie była niższa niż ustalony limit (300 lub 500 złotych).

Raty bez pracy

Dlaczego tak chętnie korzysta się z zakupów na raty?

Raty bez zaświadczeń zdobywają coraz większą popularność głównie z tego względu, iż nie trzeba przekazywać pracownikom sklepów swoich zaświadczeń o dochodach lub innych prywatnych dokumentów. Często są to jedynie wyciągi z rachunku bankowego, które można uzyskać w swoich bankach (np. za ostatnie 3 miesiące). Na sprzedaży ratalnej korzysta praktycznie każda ze stron, a więc sklepy ze sprzętem RTV i AGD, banki oraz klienci. Najważniejsze jest to, że obecnie praktycznie każdy sprzęt podstawowy oraz istotniejsze akcesoria można zakupić na raty bez pracy. Wystarczy się dobrze rozejrzeć i wypatrzyć optymalną ofertę ratalną.
Kupno sprzętu RTV i AGD bez pracy, bez zaświadczeń o dochodach – podsumowanie

Kupno sprzętu RTV i AGD na raty bez zaświadczeń to strzał w dziesiątkę. Aktualnie z takiej opcji można skorzystać w kilku najbardziej znanych sklepach na rynku, a konkretniej w Media Markt, Media Expert, RTV EURO AGD i Avans. Sprzedaż ratalna odbywa się w formie stacjonarnej, jak i internetowej. Praktycznie w każdym przypadku wszystko opiera się na wypełnieniu wniosku i spełnieniu kilku kryteriów (np. dostarczeniu wyciągu bankowego).

W Media Expert będziemy musieli podać numer i serię dowodu osobistego oraz adres zamieszkania, a na decyzję w zakresie kredytowania poczekamy około 15 minut. W Media Markt ważne jest to, aby mieć ukończone 18 lat, natomiast w RTV EURO AGD konieczne jest osiągnięcie pełnoletności oraz okazanie ważnego dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *